KIUs bestyrelse

Bagerste række fra venstre:
Bestyrelsesmedlem Nanna Bjerre, bestyrelsesmedlem Mette Rosendal, kasserer Hanne Sjøgreen, sekretær Marian Jørgensen, administrator Birgit Danielsen, suppleant Stella Østerhaab, bestyrelsesmedlem Anne Marie Carstensen, bogholder Birgitte Devantier

Forreste række fra venstre:
Bestyrelsesmedlem Gillian Godette, bestyrelsesmedlem Berit Nautrup Andersen, næstformand Helle Nørup, formand Birthe Lemley, suppleant Anita Damkjær, suppleant Jannie Jepsen


Formand
Birthe Lemley
Vikingevej 11
3630 Jægerspris
Tlf. 47 53 53 51 / 40 87 28 09
Mail: formand@kiuonline.dk

Næstformand
Helle Nørup
Kongshvilebakken 7
2800 Kgs. Lyngby
Mobil: 20 32 80 20
Mail: naestformand@kiuonline.dk 

Sekretær
Marian Jørgensen
Holsteinsgade 23
2100 København Ø
Mobil: 61 99 08 60
Mail: sekretaer@kiuonline.dk

Kasserer
Hanne Sjøgreen
Roligheden 4
5610 Assens
Tlf.: 26 12 93 63
Mail: kasserer@kiuonline.dk
 

Administrator
Birgit Danielsen
Overgade 34
5000 Odense C 
Tlf. 22 59 41 72
Mail: info@kiuonline

Bogholder
Birgitte Devantier
Stenten 41, Bøgeskov
7000 Fredericia
Tlf. 75 92 20 98 / 21 28 20 98
Mail: bogholder@kiuonline.dk

Bestyrelsesmedlem
Annemarie Carstensen
Buddinge Hovedgade 291
2880 Bagsværd
Mobil: 20303912
Mail: annemarie@kiuonline.dk

Bestyrelsesmedlem
Berit Nautrup Andersen
Himmelev Have 1 
4000 Roskilde
Tlf.: 24 67 72 27
Mail: berit@kiuonline.dk

Bestyrelsesmedlem
Gillian Godette
P. Mønsteds Allé 2
8270 Højbjerg
Tlf: 20 32 38 72
Mail: gillian@kiuonline.dk

Bestyrelsesmedlem
Mette Rosendal
Knudsbølvej 31
6064 Jordup
Tlf.: 41 45 80 99
Mail: mette@kiuonline.dk
 

Suppleanter

Suppleant
Stella Østerhaab
Lilleåvej 31, Råsted
7500 Holstebro
Tlf.: 61 98 63 40
Mail: stella@kiuonline.dk
 

Suppleant
Nanna Bjerre
Ernst Hansensvej 24
4573 Højby 
Tlf.: 40 98 08 27
Mail: nanna@kiuonline.dk

Suppleant
Jannie Jepsen
Klampenborgvej 104
2800 Kgs. Lyngby
Tlf.: 50 70 74 62
Mail: jannie@kiuonline.dk

Suppleant
Anita Damkjær   
Lodsvej 5G
4673 Rødvig Stevns
Tlf.: 61 30 02 97
Mail: Anita@kiuonline.dk 

                                                                                   

 
Besøg cancer.dk

 

Læs om livmoderhalskræft, livmoderkræft, æggestokkræft, vulvakræft og kræft i skeden på cancer.dk

 

Besøg cancer.dk